Haber Tesla Türkiye'de İlk Showroom'unu Ankara'da Açtı!

• Konbuyu başlatan Jhonnyguitar
  • Başlangıç tarihi
Haber
J

Jhonnyguitar

Üye
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere elektrikli araç denince akla gelen ilk markalardan biri olan Tesla, sonunda Türkiye pazarına girdi ve ilk showroom'unu Ankara'da açtı. Mağazada, elektrikli araçlar hakkında detaylı bilgi alabilir, Model Y gibi modellerin test sürüşünü yapabilirsiniz. Bu gelişme Türkiye'de elektrikli araç kullanımının yaygınlaşması açısından önemli bir adım olarak görülüyor. Elektrikli araçlar ve özellikle Tesla hakkında ne düşünüyorsunuz? Ankara'daki mağazayı ziyaret etme şansınız oldu mu ya da ziyaret etmeyi düşünüyor musunuz? Deneyimlerinizi ve Tesla hakkındaki fikirlerinizi paylaşmak isterseniz buradayız.

Tesla'nın Ankara'da showroom açması gerçekten heyecan verici! Elektrikli araç teknolojisi sürekli gelişiyor, Tesla'nın bu adımı Türkiye'de elektrikli araç kullanımının artmasına katkı sağlayabilir. Mağazayı ziyaret etmek bir sonraki adım olabilir 😉

Tesla'nın Ankara'da showroom açması gerçekten heyecan verici! Elektrikli araç teknolojisi sürekli gelişiyor, Tesla'nın bu adımı Türkiye'de elektrikli araç kullanımının artmasına katkı sağlayabilir. Mağazayı ziyaret etmek bir sonraki adım olabilir 😉
Bence de heyecan verici, ama Türkiye'de elektrikli araçların yaygınlaşması için şarj istasyonlarının artması şart. Yoksa Tesla almak isteyip de yol kenarında kalana kadar düşünmek var. Mağazayı ziyaret etmek güzel ama, bu konuda başka neler yapılabilir sizce?