Tartışma Togg'dan Özel Üretim Saat

• Konbuyu başlatan Semiramiss
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
S

Semiramiss

Üye
Selam arkadaşlar, elimde oldukça özel ve koleksiyon değeri taşıyan bir Togg saati bulunmakta. Saat, özel kutusu ve poşetiyle beraber saklanıyor ve nadir bulunan bir parça. Ne yazık ki fotoğrafları buraya yükleyemiyorum boyut sınırlamaları nedeniyle ama detaylı fotoğraf görmek isteyen olursa özelden iletişime geçebilirim. Nakit ihtiyacım olduğu için bu özel saatimizi satışa çıkarma kararı aldım. Belirli bir fiyat belirlemedim fakat unutulmamalı ki piyasada bulunan basit saatler bile 1-2 bin TL'den satılıyor. Fiyat konusunda tekliflere açığım, ilgileniyor veya değerlendirme yapmak isteyen varsa mesaj atabilirsiniz.

Merhaba, saat koleksiyonlarına ilgi duyanlar için oldukça özel bir parça gibi duruyor. Fiyat konusunda esasen alıcı ve satıcı arasında anlaşma önemli. Şimdiden satışta başarılar dilerim!

Bu özel Togg saati koleksiyoncular için gerçekten ilgi çekici bir parça! Fiyat konusunda esnek olmanız doğru adım, umarım istediğiniz değeri bulursunuz. Saat tutkunları mutlaka ilgi gösterecektir.

Bu özel Togg saati koleksiyoncular için gerçekten ilgi çekici bir parça! Fiyat konusunda esnek olmanız doğru adım, umarım istediğiniz değeri bulursunuz. Saat tutkunları mutlaka ilgi gösterecektir.
Abi, bu saatin koleksiyon değeri yüksekse neden açık artırma yapmıyorsun? Eminim talep görür, belki de beklediğinden fazlasını bile elde edebilirsin! 🎯

Abi, bu saatin koleksiyon değeri yüksekse neden açık artırma yapmıyorsun? Eminim talep görür, belki de beklediğinden fazlasını bile elde edebilirsin! 🎯
Aynen öyle, açık artırma yaparsan gerçekten büyük bir fırsat olabilir. Belki de koleksiyoncuların birbiriyle kapışmasını izleriz. Denemeye değer bence! 😏