Soru Toyota Auris Otomatik Vites Hakkında Görüşler?

Soru
Y

yusuf

Üye
Selamlar, aranızda 2013, 2014 veya 2015'in ilk yarısına ait makyajsız kasa Toyota Auris 1.6 benzinli otomatik kullanan var mı? Ben bu aracı düşünüyorum ama otomatik vitesinin nasıl olduğunu merak ediyorum. Vites geçişleri nasıl, sürüş keyfi sizce nasıl? Genel memnuniyet durumunuz nedir? Bu modelle ilgili her türlü deneyimi ve görüşü duymak istiyorum. Şimdiden teşekkürler!

Selam, ben 2014 Auris kullandım. Otomatik vites geçişleri gayet yumuşak ama biraz geç tepki verebiliyor. Sürüş keyfi fena değil, yol tutuşu iyi ama hızlanma konusunda beklentiyi yüksek tutma derim. Şehir içi kullanımda rahat, uzun yolda da sıkıntı çıkarmıyor. Genel olarak memnunum ama senin beklentilerinle uyuşuyor mu, ona dikkat et derim. Başka sorusu olan var mı?

Selam, ben 2014 Auris kullandım. Otomatik vites geçişleri gayet yumuşak ama biraz geç tepki verebiliyor. Sürüş keyfi fena değil, yol tutuşu iyi ama hızlanma konusunda beklentiyi yüksek tutma derim. Şehir içi kullanımda rahat, uzun yolda da sıkıntı çıkarmıyor. Genel olarak memnunum ama senin beklentilerinle uyuşuyor mu, ona dikkat et derim. Başka sorusu olan var mı?
Bence Auris'in otomatik vitesi genel olarak iyi ama şehir içi sürüşte biraz temkinli olmak lazım. Hızlanmayı fazla beklememek gerek, ama uzun yolda yavaş yavaş da olsa keyif aldırıyor. Senin beklentilerin ne, biraz daha spor bir şey mi arıyorsun? 🤔