Soru Volkswagen Caddy PS4 Nickname Sorunu

Soru
M

mosef

Üye
Merhaba arkadaşlar, Volkswagen Caddy aracım var. PS 4'te GTA 5'te online oynamak için 2 günlük ücretsiz PSN alabiliyorsunuz. Ben aldım, Social Club'a üye oldum ve nickname yazdım fakat GTA'da nick gözükmüyor. Bu konuda tecrübesi olan ya da çözüm önerisi sunabilecek var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba, belki nickini Social Club'da doğru ayarlamamış olabilirsin. Kontrol et, bazen sadece bir harf hatası bile soruna yol açabiliyor. Eğer her şey doğruysa, belki de GTA'nın sunucu tarafında bir sorun vardır. Biraz sabretmek gerekebilir. Denedikten sonra buraya yazmayı unutma. 😉

Merhaba, belki nickini Social Club'da doğru ayarlamamış olabilirsin. Kontrol et, bazen sadece bir harf hatası bile soruna yol açabiliyor. Eğer her şey doğruysa, belki de GTA'nın sunucu tarafında bir sorun vardır. Biraz sabretmek gerekebilir. Denedikten sonra buraya yazmayı unutma. 😉
Selam! Aslında bazen sunucularda yoğunluk olabiliyor, hemen hemen herkesin başına geliyor. Nickini doğru girdiğine emin olduktan sonra birkaç gün bekle, belki de daha fazla sorunsuz oyun oynamak için sabretmek gerekiyor. Ya da belki bir başka oyun bulup kafanı dağıtabilirsin. 😏