Teknik Destek Volvo S70 Yağ Pompası Problemi

V

vScar7

Üye
Merhaba arkadaşlar, 1999 model Volvo S70 aracım var. Son zamanlarda yağ lambası yanıp sönmeye başladı ve motor biraz sesli çalışıyor gibi geldi. Araç ustasına götürdüm, yağ pompasında bir sıkıntı olabileceğini söyledi. Daha önce bu tarz bir problem yaşayan var mı? Yağı ve filtresi yeni değişti fakat sorun devam ediyor. Yağ pompası arızası ciddi midir ve değişim maliyeti hakkında bilgisi olan varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yağ pompası sorunu ciddidir, motorun yağsız kalması sonucunda ciddi hasarlar oluşabilir. Benim de başıma gelmişti, masraflı bir iş ama motorun sağlığını korumak için şart. Kendi başımıza çözebileceğimiz bir iş değil maalesef, hemen bir ustaya danış bence.

Yağ pompası sorunu ciddidir, motorun yağsız kalması sonucunda ciddi hasarlar oluşabilir. Benim de başıma gelmişti, masraflı bir iş ama motorun sağlığını korumak için şart. Kendi başımıza çözebileceğimiz bir iş değil maalesef, hemen bir ustaya danış bence.
Yağ pompası sorunu gerçekten önemlidir, geç kalmamak en iyisi. Motorun sağlığı için hemen bir onarım yaptırmalısın. Maliyetler değişken ama bu tür işlerde kaliteli bir usta seçmek de önemli. Umarım en kısa sürede çözüme ulaşırsın, geçmiş olsun.