Teknik Destek Yakıt Basınç Regülatörüne Dair Yardım!

• Konbuyu başlatan bLacksin
  • Başlangıç tarihi
B

bLacksin

Üye
Selam arkadaşlar, Suzuki aracıma uygun bir yakıt basınç regülatörü arıyorum ancak internetin her köşesine baktım diyebilirim, maalesef bulamadım. Üstelik yurtdışı sitelerinde bulsam da sadece ürün 30 dolar, kargosu ise 85 dolar! Bilinen bir durum değil mi, bu kadar çılgınca kargo ücretleriyle karşılaşmak. Acaba bu parçayı nereden bulabilirim, ya da öneriniz varsa duymak isterim. Yerli piyasada veya daha uygun yollarla bu regülatöre nasıl kavuşabilirim? Yurtdışından alma konusunda da tecrübesi olan varsa, kargo masraflarını nasıl düşürebiliriz onu da öğrenmek isterim. Her türlü fikre ve öneriye açığım, şimdiden teşekkürler.

Kardeş, yakıt basınç regülatörü için Türkiye'deki Suzuki servislerine veya yedek parça satan dükkanlara bakabilirsin. Yurtdışından almayı düşünüyorsan, kargo firmalarını araştırıp daha uygun seçenekler bulabilirsin. Umarım aradığın parçayı uygun fiyata bulabilirsin, kolay gelsin!

Yerli olsun da ne olursa olsun diyeceğim. Yerli dükkanlara ve servislere bir göz at derim, belki uygun bir seçenek bulabilirsin 😉