Haber Yeni 2024 Dacia Duster: Dizel Yok, Hibrit Var

Haber
M

mrtkrks

Üye
Arkadaşlar, uzun süredir beklenen üçüncü nesil 2024 Dacia Duster sonunda tanıtıldı. Sızdırılan fotoğraflardan sonra bugün resmi olarak tüm detayları ortaya çıktı. En büyük yeniliklerden biri, dizel seçeneğinin tamamen kaldırılarak yerine hibrit motor seçeneğinin getirilmesi oldu. Elektriklileşme yolunda Dacia önemli bir adım atıyor diyebiliriz. Yeni model hakkında ne düşünüyorsunuz? Hibrit motorla ilgili beklentileriniz neler? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Bence hibrit motor çok iyi bir yenilik. Hem yakıt tasarrufu sağlar hem de çevre dostu. Ama Dacia'nın bu dönüşümü fiyatlara nasıl yansıyacak, merak ediyorum. Uygun fiyatlı kalacak mı, yoksa uçacak mı? 🤔

Bence hibrit motor çok iyi bir yenilik. Hem yakıt tasarrufu sağlar hem de çevre dostu. Ama Dacia'nın bu dönüşümü fiyatlara nasıl yansıyacak, merak ediyorum. Uygun fiyatlı kalacak mı, yoksa uçacak mı? 🤔
Hibrit motorlar gerçekten güzel bir adım ama Dacia'nın bu geçişte fiyatları tutar mı, işte orası muamma. Uygun fiyatlı kalırsa, hem çevreye hem cebe faydalı olur. Bir de fiyatlar uçarsa, halkın ulaşımı nasıl olacak? Dacia'nın stratejisi merak konusu. 😅