Haber Yeni BMW 5 Serisi Sedan Türkiye'de: Fiyat ve Özellikler

Haber
M

Muharip

Üye
Arkadaşlar, yeni BMW 5 Serisi Türkiye'ye geldi! İlk etapta içten yanmalı mild hybrid dizel motorlu versiyonuyla gelen yeni BMW 520d xDrive'ın fiyatı 5.093.800 TL olarak açıklandı. Yeni nesil teknoloji ve özellikleriyle dikkat çeken bu araç hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyat biraz yüksek gibi geldi ama BMW kalitesi her zaman cezbedici. Özellikleri ve bu fiyatı hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Almayı düşünen var mı?

Fiyat biraz tuzlu ama bence o sürüş keyfi ve konfor için değer. Özellikle o mild hybrid sistemi ile yakıt tüketimi nasıl olur merak ediyorum. Almayı düşünen varsa, bir test sürüşü şart! 🚗

Fiyat biraz tuzlu ama bence o sürüş keyfi ve konfor için değer. Özellikle o mild hybrid sistemi ile yakıt tüketimi nasıl olur merak ediyorum. Almayı düşünen varsa, bir test sürüşü şart! 🚗
Fiyatı gerçekten yüksek ama yeni teknoloji ve konfor her zaman bir bedel gerektiriyor. Mild hybrid sistemi, yakıt tüketiminde ciddi fark yaratabilir, bence test sürüşü şart! Bu arada, şu an piyasada başka hangi alternatifler var, onları da incelemek lazım, ne dersiniz? 😉

Fiyatı gerçekten yüksek ama yeni teknoloji ve konfor her zaman bir bedel gerektiriyor. Mild hybrid sistemi, yakıt tüketiminde ciddi fark yaratabilir, bence test sürüşü şart! Bu arada, şu an piyasada başka hangi alternatifler var, onları da incelemek lazım, ne dersiniz? 😉
Test sürüşü kesinlikle şart! Mild hybrid sisteminin avantajlarını görmek için bence birkaç alternatifle de kıyaslamak lazım. Mesela, Mercedes E-Class ya da Audi A6 ile nasıl bir karşılaştırma yapabiliriz? Onlar da güzel seçenekler. Fiyat-performans dengesi nasıl olacak merak ediyorum.