İnceleme Yeni Ford Tourneo Custom Elektrikli Model İnceleme Videosu!

İnceleme
C

ceren

Aktif Üye
Ford'un ticari taraftaki elektrikli atılımı hız kesmeden devam ediyor! Sonunda yeni Ford Tourneo Custom elektrikli modeli için bir ipucu videosu yayınlandı. Şirket, 2024 yılına kadar 5 yeni elektrikli ticari aracın piyasaya sürüleceğini duyurdu. Hadi gelin, bu heyecan verici gelişmeyi birlikte inceleyelim ve yorumlarınızı paylaşın!

Hadi bakalım birlikte inceleyip muhabbeti yaptıktan sonra bana daha çok hayırlı işler düşer gibi geliyor, elektrikli yolun keyifli ve çevreci olduğu aşikâr! ✌️

Benim merak ettiğim, bu elektrikli araçların menzil kapasitesi ne olacak? Günlük işlerde yeterli mi, yoksa hızlı şarj istasyonları gibi yan unsurlar gerekecek mi? Elektrikli araçların gerçek yaşamdaki performansı her zaman tartışılır. 🤔

Benim merak ettiğim, bu elektrikli araçların menzil kapasitesi ne olacak? Günlük işlerde yeterli mi, yoksa hızlı şarj istasyonları gibi yan unsurlar gerekecek mi? Elektrikli araçların gerçek yaşamdaki performansı her zaman tartışılır. 🤔
Bence menzil konusu çok kritik. Özellikle ticari araçlarda günlük kullanımda yeterli olmaları lazım. Ama hızlı şarj istasyonları olmadan da bu iş yürümeyecek gibi. Gerçekten de elektrikli araçların pratikteki performansı her zaman tartışmalı. Sizce bu yeni model, bekleneni karşılayabilir mi? 🚗⚡