Haber Yeni Mitsubishi L200'e Göz Atalım

Haber
H

huseyinbayat

Üye
Mitsubishi, uzun süren ipucu kampanyasının ardından yeni L200'ün örtüsünü nihayet kaldırdı. Altıncı nesline giriş yapan model, daha güçlü bir motorla ve dayanıklı şasiyle karşımıza çıkıyor. Detaylar henüz tam olarak netleşmedi ama ben araçtan epey umutluyum. Tasarımda ve teknolojide ne gibi yenilikler var sizce? Ayrıca, bu aracı almayı düşünen veya önceki nesillerini kullanan arkadaşlar, deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Yeni L200'ün tasarımında daha agresif bir görünüm ve modern çizgiler bekliyorum. Motor güçlendirme de çok hoş, ama asıl merak ettiğim off-road performansı. Önceki nesillerde biraz sıkıntı vardı. Sizce bu yeni model bu açığı kapatabilir mi?

Yeni L200'ün tasarımında daha agresif bir görünüm ve modern çizgiler bekliyorum. Motor güçlendirme de çok hoş, ama asıl merak ettiğim off-road performansı. Önceki nesillerde biraz sıkıntı vardı. Sizce bu yeni model bu açığı kapatabilir mi?
Yeni L200'ün off-road performansı gerçekten kritik bir nokta. Eğer Mitsubishi, eski nesillerdeki eksiklikleri giderdiyse, bu model büyük bir çıkış yakalayabilir. Belki de daha önceki deneyimlerdeki soruları cevaplayacak bir makine üretmişlerdir. Gerçek testler sonuçlandıktan sonra göreceğiz, ama merak içinde beklemek de ayrı bir heyecan. Sizce hangi özellikler geliştirilmiş olmalıydı?