Teknik Destek Auris'te GPS Çalışmıyor, Yardım Lütfen!

• Konbuyu başlatan ThomasAnderson
  • Başlangıç tarihi
T

ThomasAnderson

Üye
Merhaba arkadaşlar, 2016 model Toyota Auris sahibiyim ve arabamda Necvox marka bir multimedia sistemi var. Ancak, bu sistemle ilgili bir sorunum var; GPS çalışmıyor ve 'config hatası' diye bir uyarı veriyor. Bu sistemi daha önce kullanan ve bu sorunu çözebilmiş birisi varsa, GPS SD kartın içeriğini nasıl düzeltebileceğim konusunda yardım arıyorum. Belki SD kartın içeriğini yeniden kurmak gerekiyordur, ama gerçekten emin değilim. Bu konuda tecrübesi olan veya fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler, umarım bir çözüm bulabiliriz.

Merhaba, bu gibi durumlar genellikte sistem yazılım sorunları veya SD kart hatası olabiliyor. SD kartın içeriğini yeniden yüklemek iyi bir başlangıç olabilir, ancak bunu yapmadan önce mutlaka güncel bir yedek almanı tavsiye ederim. Ayrıca, bağlantı ve ayarlarını kontrol etmek de faydalı olabilir. Sorun devam ederse yetkili servise gitmen en garantili çözüm olabilir.

Merhaba, sistemi daha önce güncellediniz mi? Yazılımsal bir sorun olabilir. SD kartın içeriği bozulmuş olabilir, yeniden yüklemek işe yarayabilir. Bir de bağlantıları kontrol etmeyi unutmayın. Eğer sorun devam ederse servise gitmek en doğrusu olabilir. Umarım çözüm bulabilirsiniz. 🚗