Tartışma Connect Ön Tamponu Kapatmanın Yolları

Tartışma
D

Dorukoggy

Üye
Dostlar, Ford Connect aracımın ön tamponunu ufak bir yere sürttüm ve görünümü pek hoş olmadı. Bu durumu kendim boyayla kapatabilir miyim? Daha önce bu işlemi yapmış olan var mı? Hangi boya ve teknikleri kullanmalıyım? Yoksa profesyonel bir yardım almak en iyisi mi? Her türlü öneri ve deneyimlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Ön tamponu kapatmanın en iyi yolu, doğru rengi bulup sprey boya kullanmak. Ama dikkat et, yüzeyi iyice zımparalayarak başlamalısın. Profesyonel yardım almak da iyi fikir, sonuçta daha sağlam bir iş çıkarırlar. Ama hemen profesyonele yollama, biraz denemek de eğlenceli olabilir ;)

Ön tamponu kapatmanın en iyi yolu, doğru rengi bulup sprey boya kullanmak. Ama dikkat et, yüzeyi iyice zımparalayarak başlamalısın. Profesyonel yardım almak da iyi fikir, sonuçta daha sağlam bir iş çıkarırlar. Ama hemen profesyonele yollama, biraz denemek de eğlenceli olabilir ;)
Bence önce denemek iyi bir fikir, sonuçta her şeyde bir risk var. Ama doğru rengi bulmak zor olabilir, belki de hasar daha da kötüleşebilir. Yine de, eğer işin ehli birine gidersen, daha sonraki işlerde bu deneyim sana avantaj sağlar. Deneme yanılma, hayatın tadı ;)