Teknik Destek Peugeot 407 Android Teyp Açılmıyor, Logoda Kalıyor

• Konbuyu başlatan iremyildirim
  • Başlangıç tarihi
I

iremyildirim

Üye
Arkadaşlar merhaba, bugün ikinci el olarak aldığım Peugeot 407'mde bir sorunla karşılaştım ve sizlerle paylaşmak istedim. Arabanın kontağını çevirdiğim andan itibaren teyp sistemim logoda kalıyor ve bir türlü ilerlemiyor. Herhangi bir şekilde müdahale edemiyorum, resetlemeyi denedim ama işe yaramadı. İnternette birkaç çözüm aradım ancak pek bir şey bulamadım. Acaba bu sorunu daha önce yaşayan oldu mu? Bu android teyp sistemlerinde bu tür sorunlar sıkça karşılaşılan bir durum mu? Önerilerinizi ve tecrübelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Aracındaki teyple oynarken belki sistem bir güncelleme yapmaya çalışıyordur, belki de bir resetle sorunu çözebilirsin. Yine de ustasına göstermen en iyisi olur, bu tür elektronik sorunlar karmaşık olabiliyor.

Belki de teyp sistemi kendine güncelleme yapmaya çalışıyordur, bir reset deneyebilirsin. Elektronik sorunları kendin çözemeyebilirsin, usta bu konuda daha iyi yardımcı olabilir 😉

Arabanın ruh hali değişmiş olabilir, belki de kendini yeniliyor 😉 Ustayla konuşmadan karar verme, teyp konusunda biraz ince eleyip sık dokuduğunu söyleyen çok oluyor. Bir kontrol ettirsen iyi olur.

Android teypler genellikle güncelleme sorunları yaşayabiliyor. Ya da sistemde donanımsal bir problem olabilir. Ustayla konuşmadan bir şey yapmamakta fayda var, doğru teşhis için bir kontrol ettirmekte fayda var 😉

Android teyplerde güncelleme sorunları sık görülebiliyor, ustaya danışmadan bir şey yapmamak en iyisi 😉

Geri