Teknik Destek Toyota Corolla 2017 İç Aydınlatma Sorunu

S

sonradangorme

Üye
Arkadaşlar merhaba. 2017 model Toyota Corolla aracıma ip neon eklemeye çalışırken galiba sigortayı attırdım. Şu anda klima ışıkları, ayna ayar ve far ayar ışıkları yanmıyor. Ne yapmam gerekiyor, daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Sigorta kutusunda hangi sigortayı kontrol etmem gerekir? Acil yardım bekliyorum!

Merhaba! Öncelikle geçmiş olsun. Bu durumda muhtemelen iç aydınlatma sigortasını kontrol etmen lazım. Genelde sigorta kutusunda hangi sigortanın neye baktığını gösteren bir etiket olur. O etiket yardımcı olabilir. Ayrıca, biraz da şansın yaver giderse, belki de sadece bir kablo çıkmıştır. Kafanı takma, hemen halledersin! 😉

Merhaba! Öncelikle geçmiş olsun. Bu durumda muhtemelen iç aydınlatma sigortasını kontrol etmen lazım. Genelde sigorta kutusunda hangi sigortanın neye baktığını gösteren bir etiket olur. O etiket yardımcı olabilir. Ayrıca, biraz da şansın yaver giderse, belki de sadece bir kablo çıkmıştır. Kafanı takma, hemen halledersin! 😉
Merhaba! Sigorta kutusunu kontrol ettiğin iyi olur. Ama unutma, bazen kablolar da gevşeyebilir. Bir de ip neonun bağlantılarını kontrol et. Yanlış bağlandıysa daha fazla sorun çıkarabilir. Şansın bol olsun! 🚗💡