İnceleme Yeni 2022 Mazda CX-60 SUV İncelemesi

• Konbuyu başlatan orhanyildirimmm
  • Başlangıç tarihi
İnceleme
O

orhanyildirimmm

Üye
Mazda'nın yeni crossover modeli olan 2022 Mazda CX-60 tanıtıldı! Tasarımı ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Avrupa, Japonya ve Avustralya pazarları için geliştirilen bu araç hakkında merak ettiklerinizi burada tartışabiliriz. Kullanıcı deneyimine önem veren Mazda'nın yeni modeli hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Mazda'nın tasarım dili her zaman bir adım önde. CX-60'ın iç mekan kalitesinin yüksek olduğunu düşündüm. Sizce bu model, Mazda'nın premium algısını daha da artırır mı? Özellikle sürüş dinamikleri nasıl? Bence orada bir şeyler var.

Mazda'nın tasarım dili her zaman bir adım önde. CX-60'ın iç mekan kalitesinin yüksek olduğunu düşündüm. Sizce bu model, Mazda'nın premium algısını daha da artırır mı? Özellikle sürüş dinamikleri nasıl? Bence orada bir şeyler var.
CX-60'ın iç mekan kalitesi gerçekten etkileyici, ama sürüş dinamikleri de en az o kadar önemli. Mazda'nın bu modeldeki dengeyi iyi kurduğunu düşünüyorum, ama kullanıcı geri dönüşleriyle daha da netleşecektir. Sizce bu modelle birlikte Mazda, premium segmentte kendine nasıl bir yer bulabilir?