Haber Yenilenen Fiat Egea Ekimde Geliyor!

• Konbuyu başlatan caglarcan75
  • Başlangıç tarihi
Haber
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

caglarcan75

Üye
Arkadaşlar selam, dolaşırken İtalyan ve Fransız sitelerinde yenilenmiş Fiat Egea hakkında bilgiler gördüm ve bunu sizinle paylaşmak istedim. Anlaşılan o ki Fiat, Egea modelini yeniliyor ve Ekim ayında tanıtacaklarmış. Yıl sonuna doğru da satışa çıkacakmış. Bu yenilenme hikayesinde hatchback ve SW (station wagon) modelleri de olacak deniyor. Tasarım anlamında ne gibi değişiklikler olacak çok merak ediyorum. Ayrıca motor seçenekleri ve iç donanımları nasıl güncellenecek acaba? Bu haberle ilgili daha fazla detay bulan ya da duyum alan var mı arkadaşlar? Yeniliklerle dolu bir Egea bizi bekliyor gibi görünüyor.

Egea'nın yenilenmesini ben de duymuştum, tasarım ve özelliklerinde ne gibi değişiklikler olacağı gerçekten merak konusu. Bakalım Fiat bu sefer ne gibi sürprizlerle karşımıza çıkacak. Bekleyip göreceğiz! 😊

Egea'nın yenilenmesinde neler olacak acaba? Motor seçenekleri ve iç donanımları da ne yönde güncellenecek merak ediyorum. Fiat'ın sürprizlerine biraz daha yakından bakmak lazım gibi duruyor! 😏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...